![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_577/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2023/06/zobrazhennya_viber_2023-06-24_22-09-42-962-1024x577.jpg)
23 червня в Пирятинській публічній бібліотеці презентували 2 нові книги місцевої авторки Ольги Гурби: „Щось хороше має бути“ та „Усе в житті залишає слід“. Обидві книги – проза, більшість образів списані із земляків-пирятинців.
Ольга Гурба – авторка низки поетичних збірок та романів, що є улюбленими у місцевих читачів. Як кажуть у бібліотеці, за книгами пані Ольги стоїть черга.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_577/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2023/06/zobrazhennya_viber_2023-06-24_22-09-41-297-1024x577.jpg)
Захід зібрав постійних читачів бібліотеки та особливо ж поціновувачів творчості Ольги Гурби. З вітальним словом виступили друзі та однодумці письменниці – Микола Сенчило, Олена Гуленко, Руслан Поїденчук, Василь Миленко, Ніна Козаченко, Валерій Квач. Від влади Ольгу Василівну привітав – представник відділу культури Олег Холод.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_577,h_1024/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2023/06/zobrazhennya_viber_2023-06-24_21-03-31-837-577x1024.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_577/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2023/06/zobrazhennya_viber_2023-06-24_22-09-41-417-1024x577.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_577,h_1024/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2023/06/zobrazhennya_viber_2023-06-24_22-09-41-070-577x1024.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_577,h_1024/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2023/06/zobrazhennya_viber_2023-06-24_21-03-31-907-577x1024.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_577/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2023/06/zobrazhennya_viber_2023-06-24_21-03-32-008-1024x577.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_577,h_1024/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2023/06/zobrazhennya_viber_2023-06-24_21-03-33-030-577x1024.jpg)
Загалом презентація пройшла у дружній атмосфері. Творчі дарунки для авторки підготувала Марина Горбатенко – поклала на музику та виконала три пісні на вірші Ольги Гурби.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_577/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2023/06/zobrazhennya_viber_2023-06-24_22-09-41-239-1024x577.jpg)