Хоча в Пирятинській громаді можливо все. У Пирятинській громаді триває процес перейменування вулиць. Було проведено ряд громадських обговорень на вулицях, які внесені до списку на перейменування. Під час перебування в Пирятині я поспілкувався із мешканцями вулиці 8 березня. Люди категорично відмовилися називати ім’я чи прізвище, адже не хочуть проблем із відомим сусідом – депутатом обласної ради Віталієм Бабаком. Колишнім свободівцем, якого виключили з партії, адже пан Бабак має м’яко кажучи не патріотичні погляди, зокрема активно підтримує й пропагує московську церкву.

На цій же вулиці 8 березня жив воїн, захисник Вітчизни, патріот Андрій Конопльов, який посмертно удостоєний звання Героя України. Сьогодні в нас один Герой, що жив саме в Пирятині. І для громади велика честь назвати вулицю його ім’ям. Чи не така вже й велика, якщо досі вулиці не названо?

Місяць тому, як розповідають жителі, приїхали представники міської ради та зібралися жителі вулиці обговорити це питання. Проте перейменовувати вулицю люди відмовилися. На зборах була присутня й Галина Конопльова, дружина полеглого захисника. Сусіди ж не соромилися висловлюватися проти, мовляв, та що він для нашої вулиці зробив, у нас тут є люди й більш шановані!

Людина, що зі мною спілкувалася, була за перейменування, проте висловитися не могла, адже і вона, і ще ряд сусідів просто боялися реакції Віталія Бабака. До речі, екс-свободівець навіть звернення до свого товариша – міського голови – написав із підписами сусідів, щоб вулицю не перейменовували. Мовляв, всі жителі за «історичну» назву. Цікаво, що ж це за історія така в тої вулички: Клара Цеткін звідти родом чи що?

Прикро за те, що під час війни наших Героїв, тих, хто справді здійснив подвиг, рятуючи побратимів, і загинув сам, не шанують.

Прикро і за громаду, яка не проголосувала за перейменування, яка вважає, що той, хто засипав вулицю щебенем може бути важливішим, ніж той, хто віддав життя за нас усіх…

І прикро за владу, яка настільки безхребетна, що не розуміє різниці між совєцьким празником і подвигом сина України. А може розуміє? І це не просто так? Віталій Бабак (депутат обласної ради), Андрій Сімонов (міський голова), чому вулиця, де жив Герой і де зараз живе його сім’я досі не перейменована?

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon