Для тих хто не любить сидіти на одному місці та активно і з користю проводити час є чудова ідея – гуляти рідним краєм та спілкуватися з новими людьми. Так робить досвідчений мандрівник Андрій Миленко.

Минулої неділі Анрій “закинув” пост в соцмережі та запропонував бажаючим зібратися дял спільного походу гарного зимового дня. Хоч на цей раз охочих було нет так багато, адже на дворі мороз – подорож виявилась досить цікавою.

Ми з Тамілою та Наталією здійснили одноденний похід в мальовниче урочище “Куквин”. Зустрілися біля “Піцахати” і ближче до 10-ої години почали йти. Погода сприяла нашому походу – було пасмурно, відчувався легкий морозець. Досить швидко (за 2 години) дійшли до місця призначення. Кінцевою точкою походу була територія в Куквині, де знаходяться будиночки, дитячі гойдалки, обладнані столи для відпочиваючих, вкриті дахом від негоди, стенди з корисною інформацією та ін. Там ми смачно пообідали, посмажили сала, сосисок і зробивши багато гарних фото, почали йти назад. Дівчата пішли трохи раніше, бо змерзли, а я вирішив ще деякий час побути в цьому прекрасному місці і потім їх наздогнав. На зворотньому шляху сонце вийшло із-за хмар, освітивши ясним промінням все навколо. Пройшовши Високе, Наталя вирішила під’їхати додому попутним транспортом і ми з Тамілою продовжили шлях удвох. Пройшовши Заріччя, споглядали прекрасний захід сонця, що “лягало спати” за Пирятином. О 16:40 вже були в місті.” – Написав на своїй сторінці мандрівник

Загалом 20 кілометрова подорож обійшлася мандрівникам майже у 7 годин.

Також на цьому тижні Андрій Миленко для учнів пирятинського ліцею провів у клубі громадського діалогу лекцію, де розповідав про життя мандрівника. Діти із задоволенням слухали захопливі розповіді про те як можна легко здійснювати бюджетні мандрівки світом. По завершенню лекції, учні запитували, що їх цікавило, оглянули купюри та монети різних країн

Андрій запрошує активних людей долучитися до його подорожей, які він організовує майже кожного тижня, якщо знаходиться в місті.

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon