Цього дня у 2014 році в с. Піски Донецької області під час мінометного обстрілу загинув прапорщик міліції Сергій Реута. Сергій народився, жив, закінчив школу №3 у Лубнах, а згодом переїхав жити до Києва. Похований Сергій Іванович у Києві, проте лубенці глибоко шанують його пам’ять та завжди згадують, шануючи захисників – лубенців.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_449,h_639/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/11/260135816_419598459515311_4543925346070528604_n.jpg)
А ще через 3 роки 23 листопада 2017 року у бою з російсько-терористичними угрупуваннями в районі села Кримське Новоайдарського району Луганської області ми втратили ще одного нашого земляка, старшого лейтенанта Олександра Тюменцева.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_684,h_1024/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/11/260624616_419598616181962_4350307986932573457_n-684x1024.jpg)
Цього дня на кладовищі біля його могили зібралися рідні та друзі Олександра, Лубенський міський голова Олександр Грицаєнко, радник міського голови, ветеран АТО/ООС, полковник Сергій Сухина, представники Лубенського військового комісаріату.