Обіцянки продовжують “сипатись” мешканцям Пирятинської громади. Цього тижня влада міста пообіцяла відкрити фельдшерський пункт та аптеку

Це питання депутати міської ради розглянули та підтримали на засіданні постійної депутатської комісії з питань освіти, фізичної культури, охорони здоров’я, соціального захисту та гендерної рівності.

Новий пункт обіцяють відкрити в районі Завокзалля. Щоправда, де саме він буде розміщений поки не повідомляють. Але чи є взагалі відповідне приміщення в цьому районі Пирятина сказати важко. Завокзалля відрізане від центру. Сполучення громадським транспортом відсутнє, як і будь яка інша інфраструктура, окрім школи та садочку. Звісно сподіватися потрібно на краще, і вірити у відкриття ФАПу. Але як скоро це буде – невідомо.

Нагадаємо, що на території громади є дві нові амбулаторії, які влада не поспішає відкривати попри повну готовність об’єктів. Про одну з таких амбулаторій ми робили сюжет ще влітку, після того як майже пів року минуло з моменту її урочистого відкриття владою міста та перерізанням стрічки.

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon