У Пирятині обіцяють відкрити ФАП

Обіцянки продовжують “сипатись” мешканцям Пирятинської громади. Цього тижня влада міста пообіцяла відкрити фельдшерський пункт та аптеку

Це питання депутати міської ради розглянули та підтримали на засіданні постійної депутатської комісії з питань освіти, фізичної культури, охорони здоров’я, соціального захисту та гендерної рівності.

Новий пункт обіцяють відкрити в районі Завокзалля. Щоправда, де саме він буде розміщений поки не повідомляють. Але чи є взагалі відповідне приміщення в цьому районі Пирятина сказати важко. Завокзалля відрізане від центру. Сполучення громадським транспортом відсутнє, як і будь яка інша інфраструктура, окрім школи та садочку. Звісно сподіватися потрібно на краще, і вірити у відкриття ФАПу. Але як скоро це буде – невідомо.

Нагадаємо, що на території громади є дві нові амбулаторії, які влада не поспішає відкривати попри повну готовність об’єктів. Про одну з таких амбулаторій ми робили сюжет ще влітку, після того як майже пів року минуло з моменту її урочистого відкриття владою міста та перерізанням стрічки.

Поділись з друзями!
error0
fb-share-icon

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.