12 жовтня в Лубенській міській бібліотеці для дорослих ім. В.Леонтовича для учнів 10-х класів школи №1 та всіх охочих пройшла патріотична година «Герої, народжені Україною».

 

На захід були запрошені ветеран війни на Сході України, полковник запасу Сергій Сухина, старший сержант, а нині голова ГО «Лубенська районна спілка ветеранів АТО» Леонід Шабля та волонтерка, поетеса, секретар Лубенського літоб’єднання ім. О.Донченка Ніна Шерстюк.Сергій Сухина розповів про очолюваний ним Другий механізований батальйон 17-ї окремої танкової бригади. Присутні переглянули документальну кінострічку «Забутий батальйон» зняту  Олександром Назарцем та телекомпанією «Лубни» 

Доброволець Леонід Шабля розповів про участь у військових діях на Сході України та представив присутнім книгу «Вірні Серцем Україні» автором якої він є.Щирістю та небайдужістю були пронизані слова поетеси Ніни Шерстюк, української берегині, якій болить душа за рідний край, за долю України.Відеоряд «Герої не вмирають» про загиблих земляків та відео на вірш «Что за слово такое «война»?» Олександра Вознюка, бійця 36-ї окремої бригади морської піхоти сколихнули серця учасників заходу.Книжково-ілюстративна виставка «За Україну, за її волю», що розміщена в читальній залі книгозбірні, доповнює тему зустрічі.

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon