14 липня у Батумі пройшов Міжнародний фестиваль “Golden Fleece”.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_720,h_960/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/217151606_4114133481955627_5024556601088762576_n.jpg)
Участь у фестивалі брали колективи з Грузії, Вірменії, Білорусії, Казахстану та України. Серед українських учасників – зразковий хореографічний колектив “Стенет” Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості.У віковій категорії 15-18 років стенетівці представили два танці “Грушечка” і “Дівоча доля”.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_720,h_960/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/217441033_4114133335288975_5949081801987211861_n.jpg)
У номінації “Сучасний танець” посіли друге місце. Програма участі у фестивалі також передбачає екскурсії та відпочинок на морі.
Поділись з друзями!