Діти змушені мерзнути в холодному будинку, а відповідні служби лише розводять руками. 

До редакції звернулася пирятинка з проханням висвітлити її історію. Жінка стверджує, що вже декілька років страждає від домашнього насилля. І поки вони з чоловіком не знаходять порозуміння – страждають діти. Як говорить пані Любов,  вона вже написала десятки звернень як до поліції, так і до відповідних служб в міській раді. Але на її проблему ніхто не реагує. 

 “Мій колишній чоловік систематично вчиняє насильство наді мною й дітьми.У нас двоє спільних дітей, а він виганяє нас з будинку, де ми проживаємо”, – говорить постраждала.

У цьому будинку жінка з дітьми мешкає вже 17 років. Хоч разом з дітьми вона там і прописана, але власником будинку є колишній чоловік. Нині в судах жінка доводить своє право на  будинок. Жінка говорить, що чоловік відімкнув опалення в будинку і зараз при морозах діти змушені обігріватися в одній кімнаті електрообігрівачем.

Я постійно звертаюсь до поліції, дільничний Шафорост взагалі не реагує на мої звернення. На сьогоднішній день я пишу заяву,  щоб розглянули справу. Колишній чоловік відрізав газ  і діти сидять у холодному будинку. Я звернулася в соцслужбу, а вони сказали, щоб ми йшли в притулок бо нічим допомогти не можуть більше”

За розповідями  пані Любові, чоловік приходить додому раз на декілька днів, свариться і знову йде. Окрім цього, жінка говорить, що чоловік неодноразово бив її. Поліція навіть відкрила кримінальну справу по цьому факту, але згодом закрила її через відсутність доказів. Відсутність доказів жінка назва те, що в поліції майже два тижні їй не видавали направлення до судмедексперта, відповідно, коли вона нарешті отримала направлення – побої вже майже зникли. Як можна побачити з копії документа, то дійсно, кримінальне провадження було відкрито 15 липня, а направлення на зняття побоїв видане аж 29 липня, через 14 днів.

Я нічого добитися не можу. Чоловік мешкає не тут. Він знімає собі квартиру. Раз на пару днів прийде, зробить пакостей і піде. Він чисто насміхається ходить з нас. У соцслужбах говорять, що я сама винна, що він відрізав газ, бо у нього немає чим платити. Хоча квартиру знімає окремо, хоч його рахунки і арештовані виконавчою. Працівники міської  ради приїздили з перевіркою. Вони подивилися, що в хаті холодно, викликали нас окремо потім. Мені запропонували їхати в притулок з дітьми. або ж знімати просто квартиру. Я не потяну таку суму. А їхати в Полтаву в притулок і залишити все – я не можу,  він  все краде. Я приїду –  а він все винесе. Вони кажуть – ну відмовляєтесь від притулку –  як хочете. Мені нема куди йти. Я все життя в цьому будинку прожила, вкладала в нього все. Чоловік каже, йди звідси зі своїм виводком.Зараз діти хворіють, на вулиці морози, а він говорить, що в нього немає, чим платити. У нього більше 100 тисяч аліментів заборгованості. І  всі його захищають. Із зарплати вираховують, але ж вираховують копійки і борг висить”. 

Травма нанесена чоловіком-тираном

Сам же чоловік коментує це так: “Вона хоче получить всі блага від мене. Дивно тільки одне, що я до себе додому приїжджаю. Це вже виходить, що по суду доказати не получається, значить всі способи використовує. У нас такі стосунки, що за два з половиною роки я із судів не вилажу. То як не одне подає, то друге, то третє. Заняться людині нема чим, от вона і страждає. Аліменти судом назначено. Я все плачу законно, працюю офіційно і все через бухгалтерію йде”, – розповідає чоловік Ігор

Ми сподіваємось, що відповідні служби нарешті звернуть увагу на ситуацію і спробують вирішити цю проблему. Нині проти колишнього чоловіка жінки відкрите кримінальне провадження за статтею 125 – легкі тілесні. Жінка говорить, що тиран перебив їй переносицю

Читайте також: Лубенська лікарня отримала 10 мільйонів на модернізацію

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon