На Полтавщині стартувала акція “Стань помітним”

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький з депутатами обласної ради ініціювали проведення в області акції «Стань помітним».

ЇЇ мета – убезпечити дітей на дорозі, особливо у темну пору доби. Для цього першокласникам області роздаються флікери – світловідбиваючий елемент у вигляді брелка, що прикріплюється на одяг чи шкільний рюкзак. Такий флікер знижує ризик наїзду на пішоходів на 70 %, адже світловідбивні елементи допомагають школярам стати видимими..

“Першокласники Полтавщини отримають флікери задля безпеки пересування на дорозі. Завдання – максимально допомогти. Убезпечити дітей, аби вони стали помітними у темну пору доби, особливо восени“,- наголошує  Олександр Біленький.

 25 листопада депутат обласної ради від партії “Довіра” Іван Близнюк з представниками коианди “Довіра” зустрівся з секретаремЛубенської  міської ради Маргаритою Комаровою, начальником управління освіти Мирославом Костенком та начальником фінансового управління Тамарою Романенко. Іван Федорович  передав брелки які згодом мають розповсюдити між школярами.

Флікери мають універсальний дизайн, виготовлені вони з м’якого пластику, яскраві та помітні. Тож сподіваюсь, що ці своєрідні «обереги» стануть надійним захистом і для першокласників загальноосвітніх закладів Лубенщини”, – сказав Іван Близнюк 

Такі ж філкери для школярів Хорольської громади передав депутат Полтавської обласної ради, голова фракції «ДОВІРА» Олег Діденко

В Лубенському районі такі ж флікери отримали школярі Чорнухинської та Оржицької грамад.

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon