До Лубенської громади переїхали понад 4 тисячі переселенців, зокрема майже 1 тисяча 300 дітей.
«Ми розуміємо, якого болю ви зазнали, перебуваючи на цих територіях. Розуміємо, яких страждань ви зазнали під час окупації там. Але ви переїхали на територію нашої громади. У міру своєї можливості долучайтеся до нашого життя. Чи це буде в селі, чи в місті, мікрорайоні. Давайте спільними зусиллями допоможемо тим, хто вас прихистив: у громадській роботі, у комунальній сфері», – говорить міський голова Олександр Грицаєнко
Очільник громади говорить, що зареєстрованим переселенцям, а також тим, хто приїхав впродовж останнього тижня, роздали крупи, борошно, олію, цукор із запасів міської ради та з допомогою фермерських господарств.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_940,h_788/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2022/04/violet-and-brown-modern-furniture-minimalist-facebook-post.jpg)
Жителів Лубенської громади, які можуть надати тимчасовий прихисток переселенцям, просять повідомляти про це оперативному черговому міської ради за телефонами 066 342 27 94 та 71 432.
Читайте також:
НА ТЕРИТОРІЇ ПОЛТАВЩИНИ 5 КВІТНЯ ЗБИЛИ ДВІ РАКЕТИ