Чорнухинські комунальники тепер зможуть ефективніше займатися благоустроєм громади за допомогою сучасної техніки.  Майже півтора мільйони гривень буде направлено на придбання необхідної спецтехніки для двох КП. Кошти державної субвенції вдалось залучити до громади завдяки народному депутату та лідеру політичної партії «ДОВІРА» Олегу  Кулінічу.

За ці кошти буде придбано техніку для двох підприємств – КП «Чорнухи Благоустрій» та СКП «Чорнухи Зеленбуд». Для КП «Чорнухи Благоустрій» придбають 2 трактори-газонокосарки. На цьому підприємстві є великий трактор, але він не маневрений, працівникам доводилося викошувати великі площі вручну. Аби робота комунальників стала продуктивнішою і якіснішою, ми вирішили придбати для громади міні-трактори, за допомогою яких наводити лад у парках, скверах, на газонах, узбіччях доріг, клумбах стане простіше”, – говорить голова громади Олександр Василенко 

Друге підприємство, для якого придбають нове обладнання, – СКП «Чорнухи Зеленбуд». Це нове спеціалізоване комунальне підприємство, яке займається утриманням лісосмуг та зелених насаджень громади. Працівники комунальної установи дбають про ліси, займаються обробкою деревини, лісозаготівлею та надають ландшафтні послуги.

“Основну частину залучених Олегом Кулінічем коштів, ми направимо на оновлення автопарку та устаткування до машин”, – наголосив Олександр Василенко.

Планують придбати трактор, причіп для перевезення, бочку для поливу й усе необхідне навісне обладнання для завантаження деревини та інших робіт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Лубенська лікарня отримала 10 мільйонів на модернізацію

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon