20 лютого у центрі Лубен відбувся мітинг з нагоди дня Героїв Небесної Сотні. Вже 8 років поспіль мешканці Лубенщини разом з керівництвом громади збираються на цьому місці, в сквері Героїв Небесної Сотні, щоб вшанувати лицарів правди та свободи сучасної доби.
На тематичному мітингу, присвяченому одній із найтрагічніших дат для нашого народу, був присутній Лубенський міський голова Олександр Грицаєнко, депутати, учасники АТО/ООС, військовослужбовці, духовенство, молодь, громадськість.

Емоційним, сповненим глибокого патріотизму було звернення до громади учасника подій на Майдані, учасника Революції Гідності, ведучого нічної варти центральної сцени Майдану в м. Києві, Віталія Мороза.

Юний декламатор Дмитро Ешба зачитав вірш Оксани Боровець “Варта нічна”, а Інна Сизоненко виконала ліричну пісню.

Хвилиною мовчання вшанувала громада полеглих, було також запалено лампадки та покладено квіти навколо пам’ятника Героїв Небесної Сотні у нашому місті.
Благочинний Лубенського округу, настоятель Свято-Пантелеймонівської церкви, протоієрей Володимир та о. Іван відправили панахиду за загиблими Героями Небесної Сотні.

Читайте також:

У ЗОНІ ООС ЗАФІКСУВАЛИ 136 ПОРУШЕНЬ РЕЖИМУ ТИШІ: ДВОЄ УКРАЇНСЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ ЗАГИНУЛИ.

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon