Сьогодні, 17 вересня, у районі житлового масиву на Полтавській у Пирятині відкрили ігровий комплекс для дітей.

Урочисте відкриття планувалося на 16 годину. Як нам стало попередньо відомо, майданчик хотіли відкрити урочисто з перерізанням стрічки, палкими промовами міського голови та місцевих чиновників. Ну і звісно ж, під аккомпанемент виступів заздалегіть привезених дітей.

Відкриття відбулось трішки із запізненням. За десять хвилин до анонсованого відкриття привели групу з двох десятків дітей із садочку, які готували виступ. Хоча в цей час вже місцеві дітлахи бавились та розважалися на каруселях, і їм ті виступи чиновників байдужі. На сцені вже заздалегіть стояв підготовлений мікрофон для промови представників влади. На 16 приїхала заступник мера із гуманітарних питань Тамара Коваленко та начальник відділу освіти Наталія Шерзой з прес-службою міськради. Але чи то начитавшись за день до цього коментарів в мережі про совковий підхід таких урочистих відкриттів (адже це прямий обов’язок влади), або ж побачивши на місці мене, – чиновники відмовилися від ідеї розповідати дітям та батькам про свою турботу про них. Тому мікрофон не знадобився. А саме відкриття відбулось весело, позитивно та яскраво. Діти брали участь у конкурсах, розважались та відпочивали. Тому можна сказати, що все пройшло як має бути. Щодо самого майданчика, то тут можна відзначити тих, хто ініціював його встановлення – це депутат міської ради Аліна Мірошніченко, яка писала звернення до влади. Сам же майданчик відрізняється від тих, які вже є в місті. Комплекс має різні каруселі, гойдалки та лабіринти, а сама територія вимощена спеціальним гумовим покриттям.

Завершилося свято оригінально: Тамара Коваленко для чогось привязала ключик до кульок (від чого? для чого?) та разом із дитиною відпустила в небі зі словами: “Тепер діткам на цьому майданчику можна граться!”

Автор: ВАДИМ КИРПИЧЕНКО

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon