12 лютого у лісових масивах села Трубайці Лубенського району відбулися військово-патріотичні змагання серед учнівської молоді, ветеранів афганської війни та учасників бойових дій в зоні АТО/ООС.
Такі змагання з військових дисциплін стали традиційними й проводяться щорічно за ініціативи громадської організації – УСВА, воїнів-інтернаціоналістів та організаційно-інформаційної підтримки міськради, повідомили у Хорольській міській раді.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_768,h_509/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2022/02/img_3151-e1644824421307-768x509-1.webp)
За першість змагались команди із міста Хорола, Кременчука та Шепетівки Хмельницької області. Честь Хорола відстоювала команда зі складу учасників спортивного клубу “Гвардія”.
За результатами змагань перемогу здобула команда з Шепетівки, яку очолив капітан команди – майор запасу, з 2014 по 2017 роки захисник українських кордонів у Луганській та Донецькій областях, педагог Шепетівського НВК №3, Олександр Юрін. Команду із Кременчука представив голова ГО ОВЗС “Гвардія” Едуард Яцук.
Читайте також:
ЗЛОДІЇ ВИКРАЛИ БАКИ ДЛЯ ПІЩАНО-СОЛЬОВОЇ СУМІШІ