Поблизу скверу “Фантазія” на місці випиляного яблуневого саду висадили 29 хвойних насаджень.
Працівники благоустрою висадили 4 блакитні ялинки, 12 туй, 13 саджанців ялівцю та обробили їх від грунтових шкідників. Незабаром в центрі цієї алеї мають початися роботи з облаштування пам’ятника учасникам війни на Донбасі, за проектом Валерія Сабельникова.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи дійсно в Смотриках діяли “чорні” реєстратори
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_561/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/04/175924989_3866044613431183_216214627607932192_n.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_683/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/04/175171200_3866044643431180_453673233888842395_n.jpg)
Поділись з друзями!