18 січня фахівці Чорнухинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби з представниками поліції провели перевірки щодо дотримання суб’єктами господарювання вимог Постанови №17 Головного санітарного лікаря від 09.05.2020р. та Постанови Кабінету Міністрів України № 1236 від 09.12.2020 р.
У ході проведення перевірок на трьох об’єктах виявили порушення: маркування соціального дистанціювання у 1.5 метра потребує поновлення, маркування ємкості для використання засобів індивідуального захисту потребують поновлення).
![](https://np.pl.ua/wp-content/uploads/2021/01/1-6.jpeg)
Поділись з друзями!