Організатори вважають, що це особливо актуально під час карантину, тому проводять заходи для згуртування громади у сфері протидії різним видам булінгу. Навчання провели 27 листопада 2020 року у приміщенні культурно–громадського центру Пирятина, приурочивши подію Всесвітньому дню інформації.

Організувала навчання Полтавська обласна молодіжна громадська організація “Твій Світ” спільно з відділом освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради і міським центром соціальних служб для сім ї, дітей та молоді.

Учасниками воркшопу стали освітяни, працівники позашкільної освіти, надавачі безоплатної правової допомоги та представники громадськості.

«Під час карантину діти проводять багато часу в мережі, тож зараз вони особливо потребують проінформованості щодо кібернебезпек», – пояснює ідею тренерка з медіаграмотності Олена Бурім.

Протягом заходу учасники працювали над виявленням свого медіаполя і намагалися визначити загальний час, проведений за день у медіапросторі. Також учасники воркшопу почули інформацію про кібербулінг та здійснили пошук рішень та шляхів згуртування громади у питаннях протидії різним видам булінгу в шкільному середовищі.

Згідно з даними ЮНІСЕФ, в Україні близько 50% підлітків були жертвами кібербулінгу. 75% підлітків у анонімному опитуванні підтвердили те, що Instagram, TikTok та Snapchat є основними соціальними платформами для цькування.

Протидія кібербулінгу одна з найгостріших проблем взаємодії дитини з кіберпростором. Тому нагоду, з якої провели навчання обрали не випадково Як відомо, Всесвітній день інформації був ініційований Міжнародною академією інформатизації, щоб вказати на всю важливість і відповідальність при передачі інформації в сучасному суспільстві.

Це не перший захід організаторів у напрямку боротьби з шкільним цькуванням. Раніше у Пирятині презентували річний проєкт, а у жовтні провели дводенний тренінг для лідерів шкільного самоврядування та працівників освіти.

Воркшоп відбувся у межах проекту «Мистецтво перемагати булінг: форум – театр для служб шкільних омбудсменів на протидію булінгу в навчальних закладах малих міст України» реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в України.

Підписуйся на нащ Telegram та Instagram

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon