У Лубнах з сім’ї вилучили двох дітей, яких мати систематично залишала самих удома. Про ситуацію у родині до поліції повідомив місцевий чоловік, який наголосив, що діти нерідко залишаються вдома без нагляду дорослих.
На місце поїхали правоохоронці та спеціалісти служби у справах дітей. Там вони зустріли 12-річного хлопчика та 8-річну дівчинку. Матері вдома не було, і на телефонні дзвінки вона не відповідала.
Відносно матері складено адміністративний протокол за статтею 184 (Невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Умови, у який проживають та виховуються діти, перевіряють. Брат та сестра знаходитимуться в Лубенському дитячому соціально-реабілітаційному центрі на період перевірки.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_944,h_832/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/02/1613991846_ditu_lubni_01-1.jpg)