Минулого місяця ми писали про те, що в приміщенні Культурно-громадського центру окремі працівники почали використовувати службові приміщення та у робочий час проводити платні заняття з англійської мови. У коментарях цю інформацію підтвердили жителі, та повідомили, що ніяких безкоштовних уроків в КГЦ не повинно бути.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_455,h_126/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2020/11/unnamed-7.png)
Тож ми направили запит що дізнатися чи це правда. Одразу після нашого запиту у вестибюлі КГЦ з’явився папірець з розкладом вже безкоштовних уроків для дітей. Що правда рекламувати гурток заклад на своїх сторінках в соцмережах поки не поспішає. Можливо бояться, що всі діти підуть на безкоштовні заняття, адже який сенс платити за гурток, коли той самий викладач проводить його безкоштовно?
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_704,h_275/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2020/11/image.png)
Поділись з друзями!