На базі лохвицької гімназії №1 завершується реалізація обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. проект передбачає реконструкцію підвального приміщення школи під сучасний тренажерний зал.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_575/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2020/11/127888388_2837400626502436_4786413662721287956_o-1024x575.jpg)
Роботи всередині приміщення, а це капітальний ремонт мереж водопостачання і водовідведення, санвузлів та душових, заміна електроосвітлення, обладнання вентиляційної системи – виконані. Сучасні тренажери та спортивне приладдя – придбано і наразі розставлено в приміщенні.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_575/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2020/11/128258495_2837400406502458_279776778505590733_o-1024x575.jpg)
У залі тепер будуть бігові доріжки, велотренажер вертикальний, блоки для м’язів спини (нижня і верхня тяга), тренажери для м’язів стегна, грудей, жим ногами, машина Сміта з противагою, лави регульовані мобільні, лава Скотта, стійка для присідань, гіперекстензія кутова, стійки під гантелі і диски, професійні гантелі.
До відкриття тренажерного залу залишилися останні приготування – встановлення дзеркал на стінах та влаштування гумових килимків під тренажери для захисту підлоги.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_575/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2020/11/127989286_2837400179835814_4802336148122644496_o-1024x575.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_473,h_843/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2020/11/127889732_2837400763169089_7310990487844660282_o.jpg)
Підписуйся на нащ Telegram та Instagram