Advertisement
Advertisement

Щороку 1 червня в Україні відзначається Міжнародний день захисту дітей, який покликаний привернути увагу до захисту прав дитини.

У школярів вже розпочалися довгоочікувані літні канікули. Тому, у винуватців цього свята в два рази більше приводів для радості.

Це дитяче свято створене в першу чергу для дорослих, адже його головна мета – розповісти всім людям про проблеми і труднощі, з якими стикаються маленькі мешканці нашої планети, і нагадати про те, як важливо захищати їх права.

До речі, правильно називати свято Міжнародним днем захисту дітей, так як відзначають його в цей день більш ніж в 60 країнах. Причому у свята навіть є свій прапор – полотно зеленого кольору, на якому навколо символу, що позначає нашу планету, розташувалися п’ять різнокольорових схематичних чоловічків (червоний, синій, чорний, білий і жовтий). Всі разом вони символізують єдність і різноманітність людей, що живуть на Землі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заклади культури досі без керманича. Комісія відмовилась проводити конкурс…

Сьогоднішнє святково-розважальне дійство проходило біля культурно-громадського центру, де відбувся святковий концерт юних артистів та конкурсна програма. Діти брали участь у різних конкурсах, грали в настільні ігри

Також не обійшлось і без подарунків – мецинати сприяли у видавництві книги видатного українського поета Бориса Олійника «Очима добра». 150 примірників видання сьогодні отримали школи, садочки та бібліотеки громади.

Картини Швайкевича подарували Пирятинському музею.

«Побачив? Прибери». Полтавщина вийде на найбільшу екологічну акцію року

Ігровий комплекс відкрили на вул.Полтавській у Пирятині

“Монетки дітям” Благодійна акція відбулась у Пирятині

Advertisement
2021-06-01
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі