Щороку 1 червня в Україні відзначається Міжнародний день захисту дітей, який покликаний привернути увагу до захисту прав дитини.
У школярів вже розпочалися довгоочікувані літні канікули. Тому, у винуватців цього свята в два рази більше приводів для радості.
Це дитяче свято створене в першу чергу для дорослих, адже його головна мета – розповісти всім людям про проблеми і труднощі, з якими стикаються маленькі мешканці нашої планети, і нагадати про те, як важливо захищати їх права.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_946,h_768/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/06/195300789_3994160837286226_642462928751141987_n.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_683/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/06/196093789_3994160367286273_2207558282635143508_n.jpg)
До речі, правильно називати свято Міжнародним днем захисту дітей, так як відзначають його в цей день більш ніж в 60 країнах. Причому у свята навіть є свій прапор – полотно зеленого кольору, на якому навколо символу, що позначає нашу планету, розташувалися п’ять різнокольорових схематичних чоловічків (червоний, синій, чорний, білий і жовтий). Всі разом вони символізують єдність і різноманітність людей, що живуть на Землі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заклади культури досі без керманича. Комісія відмовилась проводити конкурс…
Сьогоднішнє святково-розважальне дійство проходило біля культурно-громадського центру, де відбувся святковий концерт юних артистів та конкурсна програма. Діти брали участь у різних конкурсах, грали в настільні ігри
Також не обійшлось і без подарунків – мецинати сприяли у видавництві книги видатного українського поета Бориса Олійника «Очима добра». 150 примірників видання сьогодні отримали школи, садочки та бібліотеки громади.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_683/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/06/194760755_3994160323952944_4218475847303881046_n.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_992,h_768/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/06/194090227_3994160533952923_4701892893767552761_n.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_704,h_960/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/06/193755629_508370073844571_3246632440560892101_n.jpg)