Вчора ввечері у селі Вікторія сталася пожежа в квартирі двоповерхового житлового будинку на вул. Центральній. Вогнеборці, які прибули на виклик, відразу приступили до розвідки та гасіння. Через сильне задимлення рятувальники працювали у апаратах захисту органів дихання. Пожежу було локалізовано о 22:20, а о 23:00 – ліквідовано. Травмованих та загиблих немає.
Вогнем знищено дерев’яне перекриття на площі 12 кв. м, внутрішнє оздоблення стіни, пошкоджено домашнє майно. Врятовано дану та поруч розташовану квартири.До гасіння залучалися 5 чоловік особового складу 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини та 1 одиниця техніки.Причина пожежі встановлюється.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_583,h_315/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/01/140933725_803734703688965_2663550036698001282_o.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_450,h_600/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/01/142098796_803734720355630_6974542505325215733_o.jpg)
Поділись з друзями!