Сьогодні, о 03:11 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу, що виникла в приватній господарчій будівлі на вул. Суворова. Вогнеборці, які прибули на виклик, встановили, що горить покрівля та перекриття. Через сильне задимлення рятувальники працювали у апаратах захисту органів дихання. Пожежу було локалізовано о 03:35, а о 05:30 – ліквідовано. Травмованих та загиблих немає.Врятовано дану будівлю від знищення полум’ям, також рятувальники не допустили поширення вогню на поруч розташований житловий будинок.До гасіння залучалися 5 чоловік особового складу та 1 одиниця техніки.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_768/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2020/12/131919788_782472605815175_6101443177841909104_o-1024x768.jpg)
Підписуйся на нас в Telegram та Instagram
Поділись з друзями!