Біля Пирятинського культурно-громадського центру відбувся показ кіно під відкритим небом. Демонстрували короткометражні фільми молодих режисерів освітнього проєкту “Лабораторія з кіновиробництва для молодих митців Indie Lab”.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_571,h_428/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/FB_IMG_1625915436332.jpg)
Один із фільмів – про Національний природний парк “Пирятинський”, який зняла Ліза Пирожкова. Авторка вийшла до глядачів на прямий зв’язок та розповіла про історію створення фільму.
Виїхавши до дідуся й бабусі на період карантину, молода операторка активно намагалася зафіксувати нову реальність. Філософія дідуся на лоні природи, знайомство з науковцями НПП “Пирятинський” та таємниче життя тварин захопили її увагу. Години відзнятого матеріалу і велике бажання допомогти, перетворилися на ідею створення фільму “Ловушка”. Тому фільмопоказ приурочили дню працівника природно заповідної справи.
Крім цього кіно, глядачі переглянули ще три стрічки: “У полі” (режисер Андрій Литвиненко), “Казка про переправу” (режисер Ірина Кипоренко) та “Це просто космос” (режисер Світлана Магда). Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини міської ради планує і надалі проводити фільмопокази під відкритим небом.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_464,h_348/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/FB_IMG_1625915431158.jpg)