ІНФОРМАЦІЯ ОНОВЛЮЄТЬСЯ!
Сьогодні 4 січня, біля посту ДАІ на об’іздній міста Лубни відбувається акція протесту проти н цін на розподіл газу АТ “ЛУБНИГАЗ”. Представники Пирятинщини, Лубенщини та сусідніх громад перекрили трасу Київ-Харків.
Люди ходять по пішохідному переході, тим самим не дозволяючи автомобілям та автобусам проїхати об’їзною біля Лубен поблизу села Засулля.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_960,h_720/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/01/135929423_2796764833970381_8051700113299575687_n.jpg)
Протест пов`язаний з тим, що раніше споживачі газу отримали рахунки за послуги з розподілу природного газу за січень 2021 року. А там – мало того, що вже підвищені вдвічі тарифи за розподіл газу, так ще й вписані зайві суми.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_960,h_720/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/01/136041958_2796764797303718_785734675520043913_n.jpg)
Зокрема, споживачам, які опалюють житло газом, додатково нарахували по 299 кубометрів. Враховуючи новий тариф у 2,94 грн за кубометр транспортування, то додатково людям потрібно платити 879 грн щороку. По суті – ні за що.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_478,h_341/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/01/1567448156_ads-1024x732.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_960,h_720/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/01/135788667_2796764763970388_1823954722304922175_n.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_960,h_720/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/01/136036614_2796764707303727_7317445368728335034_n.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_960,h_720/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/01/136370077_2796764733970391_3562120530285481244_n.jpg)
Фото: Газета Лубенщина