Дорожньо-транспортна пригода сталася в селі Нехвороща, Новосанжарського району.
Про це повідомляє пресслужба поліції Полтавщини.
За попередньою інформацією, 57-річний водій шкільного автобуса “ПАЗ” під час руху втратив свідомість і врізався в стовп. У автобусі перебувало дев’ять дітей, четверо дорослих.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2020/12/1-65-768x428-1.webp)
Внаслідок ДТП травмованого водія госпіталізовано до Новосанжарської районної лікарні. Травмовану 15-річну місцеву дівчинку-пасажирку автобуса доставляли до Полтавської обласної дитячої клінічної лікарні.
“Вирішується питання про внесення відомостей про подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди. Триває слідство”, – йдеться у повідомленні.