На бюджентній комісії пирятинської міської ради депутат Віталій Ящик задав питання керівництву міста: В якому стані зараз і які функції виконує комунальне підприємство в Нових Мартиновичах, яке б мало виконувати ті ж функції що і КП Каштан, але в селах? Заступник мера Михайло Мельниченко пояснив, що підприємство виконує лише дві функції: водопостачання та вивіз сміття. Це питання було поставлене не дарма, адже села Пирятинської громади після ліквідації сільрад залишилися практично без благоустрою. Раніше сільрада могла наймати людей які влітку прибирали території та, косили бур’яни. Зараз же ці функції немає кому виконувати. Тому фактично за декілька місяців в селах будуть цілі чагарники. Керівництво міста запевняє, що проводить наради та намагається залучити центр зайнятості, аби ті відправляли людей. Але такі перемовини навряд дадуть якогось результату.

Ви взяли просто в полон села, відібрали все в них і думаєте лише про місто. А там також живуть люди. Там 50 відсотків населення нашої громади фактично, а ви про них забули. Ваші обіцянки ще вам обернуться”, – сказав Віталій Ящик

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Поліцейської станції в Березовій Рудці вже не буде

Цю позицію підтримав і колишній голова Смотриків Валерій Марченко. Він говорить, що раніше сільрада наймала трьох-чотирьох людей для таких робіт. А зараз міська рада пропонує одну людину, і ще не відомо чи вона дійсно буде задіяна в благоустрої. Також депутатів обурило і те, що міська рада фактично не заклала коштів у бюджеті на розвиток сіл. Фактично ремонт доріг в самих селах в цьому році проводити не будуть, адже поки в програмі на 2021 рік немає переліку населених пунктів де ремонтуватимуть дороги в селі. Розчаровано похитавши головою, Валерій Марченко з сумом за рідним селом яке ймовірно очікує занепад, покинув засідання комісії.

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon