![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_528,h_704/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2020/11/128410878_2787473531519117_8314218645682933451_n.jpg)
Біля села Пишне, поблизу кафе “Лінива Віра” сталося ДТП. Зіштовхнулися багатотонна вантажівка MAN, та військовий КамАЗ . Внаслідок зіткнення водій вантажівки та військового Камазу були госпіталізовані. Рух в Київському напрямку був перекритий. За інформацією водіїв в районі АЗС Marshal рух потроху починає відновлюватися
Про це повідомив на своїй сторінці журналіст телестудії “Лубни” Олександр Назарець
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_720,h_960/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2020/11/128256737_2787426798190457_4388221277877995887_n.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_527,h_703/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2020/11/128255415_2787426741523796_9181583446019619047_n.jpg)
Поділись з друзями!