У Великій Кручі планують реконструювати покинуті очисні споруди. З бюджету вже виділено 250 тисяч гривень на виготовлення проєктно-кошторисної документації. Сьогодні представники фірми «Екологія», яка займатиметься виготовленням документів, розпочали проєктно-вишукувальні роботи. Реконструкцією передбачається встановлення системи очистки стоків типу «Джерело» потужністю 150 кубічних метрів на добу. Нині нечистоти потрапляють прямо в Удай.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_768/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/10/247419755_123455160074018_6858027462526876214_n-1024x768.jpg)
Реалізація даного проєкту планується на наступний рік. Щоправда, міська рада вирішила не згадувати про те, що минулого року з цих очисних споруд було вивезено тисячі тон щебеню та продано в невідомому напрямку.
Нагадаємо, минулого року невідомі особи почали активно вивозити з території очисних споруд матеріали, зокрема і десятки тон щебеню який використоввали для фільтрації нечистот. За словами місцевих жителів до цьому причетні посадові особи міської ради, які отримали “відкати” щоб закрити на це очі.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_768/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/10/247672312_123455166740684_3981025277209788083_n-1024x768.jpg)