Близько 1000 тон щебеню безслідно зникли з власності громади

На території  Великої Кручі знаходиться покинута будівля очисних споруд. Підприємство вже з десяток років не функціонує. Зараз же нечистоти з багатоквартирних будинків  потрапляють прямо в Удай. В одній із покинутих будівель зараз знаходяться сотні тон щебеню.  Його раніше використовували для очистки та фільтрації нечистот.

Минулого року тут розпочали активно вивозити щебень в невідомому напрямку. Деяку частину звісно за словами мешканців було використано для підсипки вулиць села. Але дивлячись на кількість яка зникла можна зрозуміти, що вистачило б на всі вулиці в селі. Звісно ж, що жодних офіційний документів чи дозволів ніхто не надавав. За словами мешканців села, на територію привезли техніку потім демонтували частину стіни щоб техніка могла працювати. Як видно з фото, у лівій частині будівлі ще залишилося близько 35-40 % від загальної кількості щебеню. 

Ще однією з проблем є те, що після ліквідації сільської ради у 2020 році все це майно стало фактично нічийним. Міська рада досі не прийняла його на свій баланс, як і багато інших будівель у цьому селі. Ця історія зацікавила нас тим, що за отриманою інформацією від перевіреного джерела – цей щебень був перевезений на іншу територію і зараз саме він постачається для міської ради. Тож можливо саме цим викраденим щебенем зараз активно проводить ремонтні роботи міська рада, і тому чиновники закривають очі на зникнення.

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon