Близько 1000 тон щебеню безслідно зникли з власності громади
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_485/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/08/20210809_200631-1024x485.jpg)
На території Великої Кручі знаходиться покинута будівля очисних споруд. Підприємство вже з десяток років не функціонує. Зараз же нечистоти з багатоквартирних будинків потрапляють прямо в Удай. В одній із покинутих будівель зараз знаходяться сотні тон щебеню. Його раніше використовували для очистки та фільтрації нечистот.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_485,h_1024/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/08/20210809_200536-485x1024.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_485/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/08/20210809_200500-1024x485.jpg)
Минулого року тут розпочали активно вивозити щебень в невідомому напрямку. Деяку частину звісно за словами мешканців було використано для підсипки вулиць села. Але дивлячись на кількість яка зникла можна зрозуміти, що вистачило б на всі вулиці в селі. Звісно ж, що жодних офіційний документів чи дозволів ніхто не надавав. За словами мешканців села, на територію привезли техніку потім демонтували частину стіни щоб техніка могла працювати. Як видно з фото, у лівій частині будівлі ще залишилося близько 35-40 % від загальної кількості щебеню.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_485/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/08/20210809_200307-1024x485.jpg)
Ще однією з проблем є те, що після ліквідації сільської ради у 2020 році все це майно стало фактично нічийним. Міська рада досі не прийняла його на свій баланс, як і багато інших будівель у цьому селі. Ця історія зацікавила нас тим, що за отриманою інформацією від перевіреного джерела – цей щебень був перевезений на іншу територію і зараз саме він постачається для міської ради. Тож можливо саме цим викраденим щебенем зараз активно проводить ремонтні роботи міська рада, і тому чиновники закривають очі на зникнення.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_485/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/08/20210809_200511-1-1024x485.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_485/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/08/20210809_200508-1024x485.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_485/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/08/20210809_200559-1024x485.jpg)