.
На сесії міської ради Пирятина обговорювали питання грейдерування дороги до гаражного кооперативу по вулиці Європейська 4г. 

Міський голова повідомив, що військові дали дозвіл прогрейдерувати дорогу яка пролягає до гаражного кооперативу через багатоквартирні  будинки 4А , 4Б. З його ж слів, ділянка є власністю військової частини і ходити по цій території заборонено, але поки що військові не проти того що пирятинці там ходять. 

Також ця ділянка є єдиним шляхом до двоповерхового  багатоквартирного будинку який там знаходиться. Так званий будинок залізничників, а в народі “Титанік” хоч і знаходиться на цій ділянці, але має юридичну адресу “Абаканська 94”. Як можна зрозуміти зі слів очільника громади, військові мають наміри незабаром заборонити ходити цією територією. Цікавим фактом є те, що в розпорядженні нашого видання знаходиться офіційний документ який засвідчує, що військова частина А1499 не має дозвільних документів на будь які дії на цій території, а сама ділянка є власністю громади.

Пирятинці потихеньку розносять додому рештки дороги

Як вказано в документі, міністерство оборони лише тимчасово використовувало цю ділянку до 2000 років, після чого втратили право на користування. Виходить, що міський голова не знає які землі є у власності громади? Чи вже домовився про передачу ділянки без згоди мешканців?  Цей ласий шматочок в центрі міста міг би стати прекрасним міським парком для мешканців. Адже як всі ми знаємо Пирятин чи не єдине місто в Україні де відсутній міський парк.

Нині ж на території декілька сотень дорослих дерев. Сама ж міська рада відмовляється на території проводити благоустрій. Декілька гектарів фактично в центрі міста просто поросли чагарниками з людський зріст, навколо декілька стихійних звалищ облаштуваних  мешканцями прилеглих будинків, а в покинутих будівлях знаходяться купи розбитого скла та небезпечних відходів. Як ми вже раніше повідомляли, в одній з будівель хтось викинув з сотню старих ртутних ламп.

З цього приводу ми зверталися ще на початку літа до влади. Але ніхто не відреагував. Також незрозумілі дії влади, адже якщо міський голова вже “віддав” ділянку, то чому комунальники зі всього міста звозять на цю територію гілки? З цим питанням до нам ще в червні звернулися мешканці вулиці Абаканська. Вони поскаржилися,  що кожного дня декілька тракторів привозили гілки на складали їх на території.  В міській раді тоді повідомили, що гілки зі всього міста звозять бо не встигають прибирати їх від контейнерів і вивозити на полігон. Гілки обіцяли прибрати за декілька тижнів. Але нині вони там же. Та і як бачимо, міського парку пирятинцям в центрі не бачити. Максимум дві сакури, а точніше декоративні вишні.

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon