Полтавщина – перша область, яка залучила інвестиції державного банку на ремонт місцевої дороги– 515 млн грн.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_720,h_480/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/09/fb_img_1630605669398.jpg)
Нині на всій протяжності дороги вже завершили укладати новий асфальт. Наразі завершують ремонт двох мостів, та наносять розмітку і встановлюють знаки. Тепер жителі щонайменше 11 населених пунктів зможуть дістатися до районного чи обласного центру, не долаючи зайві 85 км через Пирятин.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_720,h_471/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/09/fb_img_1630605671926.jpg)
Поділись з друзями!