На сесії Опішнянської ради ухвалили рішення про створення комунального підприємства “Опішня-Агро”.
Підприємство буде займатися розвитком сільського господарства та вирощуванням сільськогосподарських культур у межах Опішнянської громади.Зараз працюють над наповненням матеріальної бази підприємства. Придбали спеціальні сівалки, які будуть використовувати для польових робіт.
“Це один з перших кроків у реалізації проєкту зі створення комунального агропідприємства. Також плануюємо розвивати городництво — вирощувати у теплицях овочі, ягоди та фрукти. Деяку техніку маємо свою, частину — доведеться поки що орендувати”, –говорить голова громади Микола Різник.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_600,h_450/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/03/166744372_1390129681364750_604230223618480140_n.jpg)
Поділись з друзями!