![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_620,h_465/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/11/255275283_277340184317658_3260568883799601027_n.jpg)
Пожежа трапилась вночі на четвертому поверсі будинку за адерсою площа Вокзальна. Мешканці проснулися через сильну задимленість на сходовій клітці і викликали чергову бригаду Лубенського районного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області. За словами очевидців, під дверима однієї з квартир горів одяг або якесь ганчір’я. Посеред ночі мешканці верхніх поверхів разом з сонними дітьми через димову завісу повибігали на вулицю.
Вогнеборці ліквідували пожежу менш, ніж за 10 хвилин, не довелося навіть розгортати шланги. Однак їдкий дим вивітрювався з під’їзду ще довго і працювали пожежники в апаратах захисту органів дихання. У той же час на місце події також приїхали Лубенський районний відділ поліції ГУНП в Полтавській області, аби опитати усіх свідків події, не виключаючи варіанту щодо умисного підпалу. Дехто з сусідів побоюючись за свою безпеку та безпеку своїх дітей до ранку поїхали переночувати до своїх родичів.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_768/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/11/251838597_255530713220489_4411291721668542821_n-1024x768.jpg)