На Лубенщині поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди, у результаті якої травмована жінка
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_641/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/12/photo_2021-12-20_10-56-52-2-1024x641.jpg)
ДТП сталася 20 грудня, близько 06:40, по вул. Харківській, в с. Засулля.
Встановлено, що 47-річний водій автомобіля «Renault Logan» допустив наїзд на жінку-пішохода, 1959 року народження. Унаслідок наїзду жінка отримала тілесні ушкодження та доставлена до реанімаційного відділення Лубенської лікарні.
Поділись з друзями!