Сьогодні у приміщені КП “Пирятинський ЦПМСД” відбулося навчання з надання домедичної допомоги.
Завідувач відділенням анестезіології та інтенсивної терапії Євгеній Кеда детально зупинився на легенево-серцевій реанімації, травмах та кровотечах. Пояснив, як розрізнити клінічну та біологічну смерть, як оглянути потерпілого та визначитися, що саме потрібно робити.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_507/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2022/03/275858489_156868683399332_626312895293759643_n-1024x507.jpg)
“Сьогодні розповім та покажу, як надавати домедичну допомогу в реальних умовах, коли нещасний випадок трапився на вулиці і все, що у вас є – це ваші вміння та руки”, – зауважив медик.
Пирятинці почули і побачили, як накладати джгут та зупиняти кровотечі, накладати шини, робити непрямий масаж серця. Пояснив різницю між легенево-серцевою реанімацією дитини та дорослого.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_683/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2022/03/275301520_156868770065990_5464933235297518362_n-1024x683.jpg)
На YouTube канал Emergency Medicine Dnipro можна переглянути навчання з домедичної допомоги у різних ситуаціях.
Читайте також:
ПИВО МОЖЕ ЗАВТРА ПОВЕРНУТИСЬ НА ПОЛИЦІ МАГАЗИНІВ