Полтава отримала 5 сучасних реанімобілів. Про це інформує Олександр Мамай, голова міської територіальної громади.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_682/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2022/03/photo-2022-03-15-19-18-37-1024x682.jpg)
Ми отримали від Великої Британії 5 реанімобілів з комплектацією для надання першої допомоги. Завдяки зусиллям депутата міської ради Ігоря Еренбурга та підприємців Романа Передерія і Романа Харченка, який забезпечив логістику з Англії, ці автомобілі швидкої допомоги знаходяться зараз у Полтаві.
Від імені усієї Полтавської територіальної громади я дякую нашим землякам у Британії і компанії “Make a Difference Ukraine”. Наразі у Полтаві немає активних бойових дій, тому ми, скоріш за все, відправимо реанімобілі туди, де вони зараз дуже необхідні – у саме горнило війни для порятунку поранених і хворих.
Автомобілі прибули до України не порожні, українське земляцтво і британці завантажили їх продуктами та медикаментами.
Дякую світові за те, що підтримує нас у нелегкі часи. Разом переможемо! – написав Олександр Мамай у телеграм-каналі.
Читайте також:
ЗАРПЛАТА, ВІДПУСТКА Й ЗВІЛЬНЕННЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ. В УКРАЇНІ УХВАЛИЛИ НОВИЙ ЗАКОН