Вчора відбулася перевірка Держпродспоживслужбою позашкільного навчального закладу Пирятинської ОТГ – Пирятинської школи мистецтв. Тут навчається близько 350 учнів, тож заклад є місцем скупчення дітей.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_498/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2020/11/127627300_289434885775400_320078791465601743_n-1024x498.jpg)
Загалом школа отримала ряд схвальних відгуків від членів комісії. Приміщення ідеально чисті, у закладі працює три санвузла, є термоскринінг, засоби дезінфекції, забезпечена відстань між учнями. Проте вказано і на незначні недоліки, які керівництво зобовязалося виправити до 26.11, тобто до завтра. А саме – закупити урни з кришками для використаних масок, обтягнути стільці поліетиленовою плівкою, використовувати для обробки підлоги та контактних поверхонь аптечні антисептики із пакетом відповідної документації.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_576,h_280/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2020/11/127447836_730567080891349_489928305756868466_n.jpg)
Поділись з друзями!