Друже! Не зупиняйсь!
Бери і йди!
До своєї мети
Бо тільки ТИ
Тільки ТИ
Сценарист!
Герой свого фільму і…
Авантюрист
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_768/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/11/250990888_563915591562026_4213033713609287567_n-1024x768.jpg)
Це рядки із пісні лазірківського музиканта Олександра Богомолова. Почути їх можна було на квартирнику 31 жовтня. Захід зібрав фанатів рок-музики, друзів та знайомих, молодь, якій так не вистачає культурних подій. Атмосфера привітна, майже домашня. Після заходу знайомимося із його ініціатором Олександром Богомоловим.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_960,h_540/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/11/251472615_1078410902902599_5914031318160504519_n.jpg)
«Давно хотів провести подібну річ, але не було можливостей, приміщення та досвіду. Та нарешті зірки зійшлися і ось ми провели цей квартирник, – розповідає Олександр. – Яка в принципі ціль? Розвиток молоді в музичній сфері, розвиток культури рок-музики, бо в селах все ж переважає народна та естрадна творчість»
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_768/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/11/251341279_563915684895350_525778483023201003_n-1024x768.jpg)
Виявляється, Олександр та його друзі-музиканти змогли домовитися про безкоштовне приміщення для репетицій із керівництвом територіальної громади, та не лише самі грають, а й займаються із дітьми, яким цікава рок-музика. Збираються в дитсадку (у кімнатах, що пустують), у другу зміну. Фактично ведуть музичний гурток. Проте… безкоштовно.
«Квартирник був певним звітом нашої роботи з дітьми, – говорить Олександр. – У майбутньому плануємо провести захід у Будинку юнацької та дитячої творчості, у них все таки є сцена».
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_768,h_1024/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/11/251038213_563915694895349_3571696868282216976_n-768x1024.jpg)
Олександрові 18, студент Лазірківського ПТУ, навчається на кухара-кондитера. Не тому що, нема куди більше піти, а за покликанням. Признається, що приготування їжі – його пристрасть! Любить готувати пасту з різними соусами, лазанью, салати. Музикою займається вже 6 років. Спочатку створив кавер-бенд “Non Stop”, у якому грали Ростислав Чепа, Юля Семичасна, Дмитро Чекалдін та Олександр Снопок. Потім вирішив робити свою музику – у стилістиці української міфології. Рок з елементами етнічной музики. Назвав гурт “Примарна Варта”.
«Проблема була в тому, щоб знайти професійних музикантів та людей, які хочуть серйозно цим займатись, – згадує Олександр. – Один час навіть їздив в чудове село Майорщина. Там грав трішки. Рекомендую туди потрапити і познайомитись з їх директором СБК Максимом Хрещиков – цікава й талановита людина. Не пожалкуєте!»
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_768/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/11/250708723_563915674895351_5230529682010326009_n-1024x768.jpg)
«На квартирнику в Лазірках виступили Володимир Чельцов – людина, яка навчила мене і моїх товаришів грати на музичних інструментах. Андрій Зайченко – напевно один з найкращих вокалістів у районі. Голос у нього неймовірний! Вокалістка Юлія Семичасна, яка співала з нами із самого початку. Наш барабанщик Ростислав Чепа, без якого ми ніколи не можем обійтись. А також дітвора: барабанщики Руслан Скляр, Гліб Оленченко. Бас-гітаристи Олександра Чельцова, Юлія Прачук, Юрій Манжос, Софія Єрченко. На перкусії грала наша найменша вихованка Єва Кравченко».
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_768,h_1024/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/11/250704678_564362511517334_5005072913237250297_n-768x1024.jpg)
Організатори вирішили не прив’язуватись до Хеловіну. Хоча кілька пісень було в цій стилістиці: «Орися» гурту «Мандри» та «Девушка и граф» гурту «Король и Шут». Окрім смачної музики, на заході пригощали чаєм та кавою. Якщо карантин дозволить, то Олександр Богомолов планує провести ще низку культурних заходів у Лазірках. Адже попит у глядачів є. А в рок-музикантів є що запропонувати. А поки читайте щирий авторський текст і плануйте, як відвідаєте наступний захід 😉
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_960,h_720/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/11/250163255_1078410946235928_3751069346124585675_n.jpg)
Коли втрачаєш ти надію у своїх очах,
Зупиняєшся, закінчуєш свій шлях
Постій, подумай…
А може блін і ні!
Хто режисер…
У твоєму кіні!
Приспів
Друже! Не зупиняйсь!
Бери і йди!
До своєї мети
Бо тільки ТИ
Тільки ТИ
Сценарист!
Герой свого фільму і…
Авантюрист
І знову ти берешся до справи
Не покидаючи, ти, цілі працюй!
Подумай про те що…
Життя прекрасне!
Візьми і всим тілом…
Ти це просто відчуй!
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_750,h_563/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/11/248417444_1076799549730401_4539635224992547055_n.jpg)