У Пирятинській ОТГ є свої герої. Сьогодні в Пирятинській публічній бібліотеці вітали місцевого письменника,члена Національної спілки письменників України Миколу Сенчила.
Автор презентував свою збірочку для дітей “Любим дітям”, видану з ініціативи відділу культури ще за минулої каденції.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_498/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/02/154899224_2674402049523852_8244419461816059543_n-1024x498.jpg)
Письменник почитав дітлахам вірші та загадки. Зустріч вийшла тепла та невимушена. Чи буде далі продовжуватися традиція книговидання в Пирятинській ОТГ? Питання поки що залишається відкритим. А писати є кому.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Пирятині видали альбом історичних будівель міста
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_496,h_1024/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/02/153682826_151455940138099_8667985157899667527_n-496x1024.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_498/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/02/154573130_439307350831784_694399643867251538_n-1024x498.jpg)
Поділись з друзями!