На Лубенщині чоловікові інкримінують доведення матері до самогубства: він неодноразово бив її, позбавляв ліків, їжі, води, виганяв ночувати на вулицю.

Доведення матері до самогубства, що є наслідком жорстокого з нею поводження, та необережне середньої тяжкості тілесне ушкодження  інкримінують 55-річному жителю Лубенського району. Обвинувальний акт стосовно нього за ч. 1 ст. 120 та ст. 128 Кримінального кодексу України направила до суду Лубенська окружна прокуратура.

Як повідомляє пресслужба прокуратури Полтавської області, у вересні 2020 року чоловік, перебуваючи вдома у стані алкогольного сп’яніння, під час конфлікту ударив матір, від чого вона впала на підлогу. Намагаючись її підняти, син не втримав рівновагу та під час падіння спричинив матері тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості.

Через кілька днів жінку знайшли в озері. За висновком судово-медичної експертизи, причиною смерті стало утоплення.

Далі поліціянти встановили систематичне жорстоке ставлення сина щодо матері: він неодноразово бив її, позбавляв ліків, їжі, води, виганяв ночувати на вулицю, попри перенесення  81-річною потерпілою тяжкого захворювання

Читайте також:

ПЕРШИЙ ГІСТЬ В НОВОМУ РОЦІ: ЩОДЕННИК МАНДРІВНИКА

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon