Пирятинський районний суд ухвалив обвинувальний Вирок директору Новомартиновицької загальноосвітньої школи. Ігоря Зубенка визнали винним  у розтраті майна, зловживаючи службовим становищем, а саме привласнення 109 тисяч гривень з вересня 2012 року по листопад 2017 року. Обвинуваченому призначили покарання – 6 років позбавлення волі та 2 роки заборони обіймати керівні посади. Ігор Зубенко провини не визнав і має право оскаржити вирок суду.

За матеріалами суду обвинувачений фіктивно працевлаштував двох людей на посаду завгоспа Новомартиновицької школи: чоловіка прибиральниці та дружину сторожа навчального закладу. Проте обоє на роботі не з’являлися й віддали свої банківські карти для нарахування зарплат Ігорю Зубенку, який заповнював їх табелі обліку робочого часу та привласнював їх заробітні плати.

В суді директор школи, який працює в цій школі ще з 1997 року, запевнив, що обов`язки завгоспа він виконував паралельно з обов`язками директора, бо була проблема з працевлаштуванням завгоспа у зв`язку з тим, що ця посада специфічна: працівник являється матеріально-відповідальною особою, при цьому заробітна плата мінімальна. Отримані гроші не привласнював, а використовував для забезпечення роботи школи. Кошти витрачав на робочі поїздки до відділу освіти Пирятинської райдержадміністрації та перевезення учнів на конкурси й олімпіади. Також оплачував ремонтні роботи у школі та сплату штрафів за відсутність пожежної сигналізації у навчальному закладі.

Однак під час розгляду кримінальної справи суд не встановив пом’якшувальні обставини та вирішив, що сторона обвинувачення надала обґрунтовані докази розтрати грошей з районного бюджету директором Новомартиновицької ЗОШ.

Крім позбавлення волі на 6 років та дворічної заборони обіймати керівні посади, суддя ухвалив стягнути з Ігоря Зубенка 83 тисячі гривень на користь Лубенської районної військової адміністрації та 14 тисяч гривень судових витрат на проведення експертиз.

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon