До умовного терміну засудили жителя Полтавської області, який на кладовищі пошкодив місце поховання рідних.

Два роки іспитового строку призначив Гребінківський районний суд чоловікові, який пошкодив місце поховання бабусі та заволодів надгробним хрестом з могили діда. Відповідний вирок оприлюднили в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Згідно з текстом вироку, в ніч з 31 липня на 1 серпня у місті Гребінка на міському кладовищі обвинувачений звалив на землю надгробну плиту, в результаті чого відбулося її руйнування.

Зі слів обвинуваченого, тієї ночі він перебував в стані сильного алкогольного сп’яніння. Підійшовши до могили свого діда він витягнув металевий хрест, потім розвернувся та звалив стелу на місці поховання своєї бабусі. Після чого, взяв хрест, повіз його до будинку свого батька й перекинув хрест через паркан подвір’я.

Свої дії чоловік пояснив особистою образою на батька, який на даний час проживає з іншою родиною. Таким чином він хотів привернути до себе його увагу.  

У судовому засіданні обвинувачений свою вину в скоєному визнав повністю та просив його суворо не карати.

Суд визнав чоловіка винним за ч. 1 ст. 297 (Наруга чи глум над могилою або іншим місцем поховання) та ч. 3 ст. 297 Кримінального кодексу України. Йому призначили чотири роки позбавлення волі та звільнили від відбування основного покарання з іспитовим строком.

Крім того, з обвинуваченого мають стягнути на користь держави судові витрати на проведення експертизи в розмірі 1 029 грн.

Вирок можна оскаржити до Полтавського апеляційного суду протягом 30 днів з дня його проголошення

Читайте також:

У ПИРЯТИНІ “ПІКЕТУВАЛИ” МІСЬКУ РАДУ

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon