За процесуального керівництва прокурорів Пирятинського відділу Лубенської окружної прокуратури до Пирятинського районного суду Полтавської області скеровано обвинувальний акт відносно 40-річного чоловіка, який завдав своїй дружині середньої тяжкості тілесні ушкодження.

Численні синці та переломи двох ребер – так закінчилося святкування річниці подружнього життя. На початку жовтня між чоловіком та дружиною, котрі прожили в шлюбі більше 18-ти років, мають двох спільних дітей, виник побутовий конфлікт, який закінчився фізичною розправою над жінкою.

Проведена під час досудового розслідування судово-медична експертиза  встановила на тілі жертви злочину більше шести ударів, два з яких спричинили переломи 7 та 8 ребер.

В ході судового розгляду обвинувачений прохав вибачення у потерпілої, каявся у вчиненому та обіцяв відшкодувати витрати на лікування.

За результатами судового розгляду, вироком Пирятинського районного суду Полтавської області кривдника визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122 КК України, та призначено покарання у виді 1 року 6 місяців обмеження волі, на підставі ст. 75 КК України, звільнено від відбування покарання з іспитовим строком 1 рік.

Читайте також:

ДО 65 ГРИВЕНЬ ЗА ПАЧКУ: НА УКРАЇНЦІВ ЧЕКАЄ РЕКОРДНЕ ПОДОРОЖЧАННЯ ГРЕЧКИ

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon