Пластикові пляшки з фальсифікатом вилучили під час санкціонованого судом обшуку за місцем проживання 66-річного жителя Лубен.

Підпільний склад з підакцизним товаром викрили працівники слідчого управління поліції області спільно з оперативниками регіонального управління стратегічних розслідувань, за процесуального керівництва Полтавської обласної прокуратури. Повідомляє Офіційний сайт Національної поліції.

«Під час процесуальних дій слідчі вилучили пристрій для дистиляції та понад 450 літрів готового алкоголю», – розповів заступник начальника поліції Полтавщини, Артем Родигін 

Слідчі здійснюють розслідування за частиною 3 статті 204 (Незаконне виготовлення спиртових дистилятів, алкогольних напоїв або інших підакцизних товарів, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає від восьми до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна, з вилученням та знищенням незаконно виробленої або придбаної продукції, обладнання для її виготовлення. 

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon