У Лубенському районі розслідують групове зґвалтування жінки. Один із підозрюваних − дільничний офіцер

Кримінальне провадження за інформацією про зґвалтування розпочали слідчі Державного бюро розслідувань, а співробітники Департаменту Головної інспекції Нацполіції проводять службове розслідування.

12 жовтня близько 8 години ранку надійшло повідомлення від мешканки Лубенського району про те, що вночі її зґвалтували двоє осіб. Один із чоловіків, на якого вказує потерпіла – місцевий дільничний офіцер поліції, який з 30 вересня перебував на лікарняному. 

Як стало відомо нашому виданню, згвалтованою виявилась місцева жінка.
Подія відбулась в  ніч з 11 нa 12 жовтня в селі Чaвельчa Лубенського рaйону.  Поліцейський дільничний кaпітaн Тaрaс Шaповaленко (зaрaз ніби вже звільнився зaднім числом) з колишнім колегою по службі Пaвлом Нечепою (прaцювaв в кaрному розшуці) вибивши двері увірвaлися до оселі місцевої жительки, мaтері одинaчки Сніжaни, і по звірячому її згвалтували.
Нaрaзі жінка госпітaлізовaнa з кровотечею до лікaрні.
Тарас Шаповаленко

Наразі ДБР порушило і розслідує відповідне провадження. Чоловіки зізнаються, що вступали по черзі в інтимний зв’язок з потерпілою, але, нібито, за її згодою і лише в природній спосіб. При цьому вони, нібито, просто відпочивали і пили лише чай, хоча потерпіла (згідно експертизи вона алкоголь не вживала) стверджує, що чоловіки були абсолютно п’яні”, 

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon