Два роки іспитового строку отримав студент із Семенівки, який допоміг приховати вбивство. Відповідний вирок ухвалив Київський районний суд Полтави. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Як вказано у вироку, 27 жовтня близько 22:00 обвинувачений зустрівся зі знайомими 18-річним хлопцем та 17-річною дівчиною й вони пішли гуляти. Під час прогулянки, перебуваючи на узбіччі дороги біля цвинтаря, знайомий обвинуваченого раптом зайшов за спину дівчини, дістав із рукава сокиру та вдарив її по голові. Потім повалив її на землю та вдарив ще декілька раз сокирою по голові. Дівчина померла на місці події.

Після вбивства, хлопець підійшов до обвинуваченого, який перебував поряд та все чув і бачив, та попросив допомогти приховати сліди злочину. Той погодився. Хлопці заховали тіло дівчини, обвинувачений, на прохання вбивці, сфотографував її, потім відправив на телефон дівчини повідомлення, щоб знайти мобільний та відправити їй в інстаграмі повідомлення, аби забезпечити алібі. Таким чином, обвинувачений, маючи при собі телефон та можливість залишити місце події, натомість дві години допомагав приховати сліди вбивства. Його дії кваліфікували за ч. 1 ст. 396 (Заздалегідь не обіцяне приховування тяжкого чи особливо тяжкого злочину) Кримінального кодексу України.

Хлопець уклав угоду про визнання винуватості. Йому призначили три  роки позбавлення волі та звільнили від відбуття покарання з іспитовим строком. Вирок можна оскаржити до Полтавського апеляційного суду протягом 30 днів з дня його проголошення.

Читайте також:

НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ ЛОХВИЦЬКИХ АКТОРІВ

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon