Протягом 26 років німецька організація «Іоанніти-швидка-допомога» доставляє зібрані пакети нужденним в Румунії, Албанії, Боснії та Болгарії. Уже 3 роки в цьому списку знаходиться й Україна.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_507,h_322/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/01/Poltawa_02.jpg)
Тож цього року до України знову прибула допомога з Німеччини в рамках акції «Іоанніти-Різдвяна вантажівка». Різдвяні авто подолали майже дві тисячі кілометрів та розвантажили благодійну допомогу в Житомирі, Бердичеві та Полтаві. Привезли понад 3600 подарункових пакетів, кожен з яких важив 15 кілограмів та був турботливо упакований.
Не обійшлось і без прикростей, які сталися на польсько-українському кордоні та тривали майже 24 години. Митники затримали вантажівки й детально їх перевіряли. Потім процес митного оформлення в Житомирі та Івано-Франківську знову затягнувся на декілька годин. Однак усі пакети доставили вчасно партнерським організаціям, які розподілили їх між тими, хто потребує. У Полтаву вантажівка привезла 1300 наборів. Цю допомогу отримала благодійна організація “Полтавський благодійний батальйон”. Завдяки керівнику пирятинського центру соцслужб Юлії Кабушці, яка звернулась до полтавської організації з проханням надати допомогу і пирятинцям, – подарункові набори були доправлені і до нашого міста для деяких родин учасників АТО.
Підписуйся на наш Instagram та Telegram
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_467,h_51/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/01/imgonline-com-ua-Resize-mn95zOHFMQCaU5-1-1024x114.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_318,h_227/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/01/1567448156_ads-1-1024x732.jpg)