Тепер на території області є лише 2 управління поліції та 2 відділки.

Відтак на Полтавщині є Кременчуцьке та Полтавське райуправління поліції, а також два райвідділи – у Лубнах та Миргороді. Усі решта підрозділів на Полтавщині перестали бути автономними й увійшли у підпорядкування цих чотирьох відділків.

Тепер у районах та громадах працюють відділи, відділення та сектори. Вони відрізняються кількістю працівників. Зокрема, відділення поліції розділяють на дві категорії – у складі яких є лише підрозділи дізнання та превенції, а також ті, в яких ще є слідчі та криміналісти. А в секторах поліції мають працювати лише дільничні та групи реагування, які виїздять на виклики. Такий поділ зробили на основі кількості населення та порушень, аби рівномірно розподілити навантаження на поліцейських та оптимізувати їхню роботу, пояснив Іван Вигівський.

“У маленьких територіальних підрозділах, у таких невеликих районах – Машівка, Чорнухи, Шишаки – по факту вчиняється десь один тяжкий злочин на три доби. А в Полтаві, наприклад, у тому ж колишньому відділі Полтавському, при некомплекті 20 чоловік трапляється 30–40 злочинів. Навантаження несправедливе. І так же само слідчі. А зарплата однакова”, − говорить начальник поліції Полтавщини Іван Вигівський.

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon