Пирятинський клуб громадського діалогу – це такий собі коворкінг. Майже щодня тут відбуваються якісь заходи: Наради, депутатські комісії, громадські обговорення. Святкують різні свята учасники клубу інвалідів “Мрія” чи аналогічних.

Також тут проводять презентації книг чи виставок. Національний природній парк постійно тут проводить фото виставки. Також тут проводять тренінги та семінари. До карантину в клубі проводили кінопокази фестивалю Docudays.UA.

Презентація фільму про Надію Роздабару з “Древо”

Також тут  молодь може збирається пограти в настільні ігри. Приміщення клубу знаходиться  в пирятинському культурно-громадському центрі. Це дві великі кімнати які можна перетворити в одну за потреби, та коридор де й експонують різні виставки.  Фішка  клубу у тому, що він є абсолютно безкоштовним для жителів міста. Тобто якщо ви плануєте зібратись і обговорити щось – це можна зробити тут. Якщо молодь виявить бажання – також може збиратися і грати в настільні ігри чи щось схоже.

Презентація книги Андрія Кириченка

Але на жаль, схоже, що  владі не  потрібно щоб жителі міста ставали більш ініціативними і збиралися без згоди влади. Як нам повідомили в міській раді – клуб планують закрити, а приміщення здати в оренду.  Інше ж джерело в міській раді повідомило, що  шукають варіант як віддати його безкоштовно приватній особі, щоб там проводили приватні заняття і під виглядом “доброї справи” не платили за оренду. 

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon